| Ralla_7778 a întrebat:

Buna TPU stiu ca nu e prea interesant dar vreau sa stiu daca aveti animale cum leati gasit spuneti-mi toata povestea plz funda pentru cea mai frumos poveste

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Pai, catelul meu scump de rasa pikinz l-am gasit intr-o zi minunata de iarna, era inghetat acolo intr-o poiana mititelul l-am luat l-am adus in casa l-am tinu toata iarna apoi il mai plimbam cu lesa sa se obisnuiasca pe strada asta.neam jucat toata vara cand m-am dus in vacanta l-am luat si pe el am dormit amandoi in cort iar seara dormea invelit cu mine. Acum e sanatos si ingrijit curat, acasa la mine afara, are 2 anisori jumatate,, ziua in care l-am gasit este ziua de 19 martie o sarbatoare: SF.iosif. De fiecare data ii serbam ziua in casuta mea din copac cea mare.Iin fiecare zi stam acolo jucandune, sarind in pat, dormim, si asa e povestea catelului meu. (fundita)

| Ralla_7778 explică (pentru YumiSukinanda):

Pai si eu am tot un pechinez uite am pus un clip cu ea (keysy)pe youtubehttp://www.youtube.com/watch?v=itS2b0Tm3_E sau asta http://www.youtube.com/watch?v=ODFr-IZOrdU sper sa iti placa

| YumiSukinanda a răspuns (pentru Ralla_7778):

Dragut eu! s-ar potrivi cu bobita al meu

| MrWrestleMania a răspuns (pentru Ralla_7778):

E oribil catelul ala... sorry

6 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Poi papagalu meu cypy l-am gasit intr-o zi de Duminica,vroiam sa plec intr-o vizita si, era un perus ciufulit si speriat pe un gard plus ca, era sa-l ia un caine si il facea una cu pamantu.Dar eu l-am si luat si cu timpu a devenit din ce in ce mai atasat pana azi ce face parte din familie :X dragut rau.
Ce trist ar fi daca ar veni iarna si nu lar lua nimeni ar muri sigursad de frig dar acum e bine mersi la mine in casahappy

| AllyLove a răspuns:

Pai eu am un catel foarte adorabil la care tin foarte mult.El s-a tinut intr-o zi dupa parintii mei prin oras, o buna parte din drum, si fara sa vrea a intrat intr-o curte iar cand a iesit a iesit in alta parte si nemaivazandu-i a inceput sa chelacaie iar tata vazandu-l l-a luat acasa.

| marianje a răspuns:

Pai eu am un catel si...eram la tara si mi doream un catel iar dupa 2 zile dupa ce i-am pus drinta mi sa indeplinit.Era un caine la gard cu picioru rupt al nimanui si plangea la poarta mea si mi sa rupt sufletul.L-am luat parintii au fost de acord. Dupa 1 an cainele a avut i boala care il omoara.Cu ajutorul lui Dumnezeu am putut sa-l salvam.Iar aucm sunt fericit langa el si il iubesc foarte mult.