| yooleonard a întrebat:

Voi aveti tablete bune. Daca DA spuneti-mi si mie ce are in ea
Procesor
Placa video
Sistem de operare
Si de unde leati luat si cu cat (vreau sa fie mai putin de 999 Ron si mai mult de 500 de RON)

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Eu am luat un Samsung Galaxy tab 2 10.1, costa 2000 de lei, dar iti dau o sugestie. Daca vrei sa cumpari o tableta atunci Allview speed city este o alegere foarte buna.De ce? Pentru ca are un procesor dual- core de 1. 5GHz, OS Androud Jelly Beam, ecran de 7 ich cu rezolutie buna, si cireasa de pe tort : costa cam 400-650 lei. Funda?

7 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Incearca marca AllView, gasesti preturi bune pe www.necc-shop.ro,daca ai nevoie de ajutor, trimite-mi un mesaj, sunt partener Necc Telecom.

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca E-boda sunt romanesti si destul de bune...

| suculete12 a răspuns:

Evolio aria e 999 lei are procesor de 1.5 ghz dual core, cu un ecran de 9.7 inchi, cu o camera de 3 si 2 mp,
cu o memorie de 16 gb si placa video mali 400 pe ea imi merge absolut orice joc eu pe ea am fifa 2012, realfotbal 2013, fruit ninja, temple run, subway surfer, critical strike si se misca perfect o poti gasi la www.emag.ro

| yooleonard explică:

SDavidS e buna tableta dar nu imi place placa video e una singura. Vonino SpeedStar S are placa video quad-core si procesor 1, 6, Jelly Been etc, si costa pe NEGRU 6, 79 si pe ALB 6, 49. Chestuia naspa e ca nu prea am banii sh se vand foarte repede, pe eMAG e deja STOC EPUIZAT.

| SDavidS a răspuns (pentru yooleonard):

Poti sa incerci pe shopmania.ro,"Ce cauti azi?" acolo scrii tot ce iti doresti si dai enter, si iti arata fel de fel de preturi si multe variante de magazine unde le poti cumpara.
P.S. Multumesc funda!