| Cristina8145 a întrebat:

Stie cineva o pensiune/ vila din Vatra Dornei ( dar care a stat acolo)dar sa nu aiba preturi foarte mari..sa'mi spuneti cum sunt proprietarii?

Răspuns Câştigător
| ANGIan a răspuns:

Pensiunea "Corina" langa partia de schii Parc este mai sus, cam pe la mijlocul partiei faci prima strada la stanga dupa ce treci de partie si urci cam 500 de metrii...este o vila foarte frumoasa, curata, eleganta chiar o recomand str. Tudor Vladimirescu nr 19.Vatra Dornei

1 răspuns:
| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Nu stiu alte pensiuni.Dar in niciun caz sa nu te cazezi la Caprioara.O mizerie de nedescris si niste proprietari foarte bagaciosi.Am fost in excursie cu clasa anul trecut si am ramas pur si simplu socata cand am vazut ca aveam perna rupta toata(iesea burtele din ea) si lenjeria de pat la fel de ciopartita.Ca sa nu mai spun ca proprietarul a intrat peste noi in camera in timp ce ma schimbam ca sa ne spuna sa nu fumam.straight face Putea sa bata la usa macar... Oricum, partia e frumoasa si la fel si patinoarul.Clubul Katharsis arata foarte bine si chiar te distrezi acolo. Calatorie placuta!