| BiancaManolache a întrebat:

Vă rog ajutaţi-mă! La sfârşitul lunii vreau să merg împreună cu iubitul meu la Băile Herculane. Iubitul meu are 20 de ani iar eu 17. Dacă sunt minoră mă pot caza având în vedere că nu ne cazăm la hotel, ci la o pensiune?

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

La hotel sau pensiune sant aceleasi reguli prezentarea cartii de identitate!

| Cristinaaa57 a răspuns:

Nu are nimic

| madalinamadu a răspuns:

Sigur că poţi. Eu am fost cu iubitul meu la munte acum doi ani şi ambii aveam 17 ani şi nu a fost nici o problemă.

| DespreHostel a răspuns:

Atata timp cat pensiunea sau hotelul nu impune o limita de varsta e oky.happy Te poti caza linistita.

| gepitagep a răspuns:

Gandeste-te ca te-ai duce cu parintii acolo, tot minora esti. Nu vad de ce nu ai putea sa te cazezi.