| somebody30 a întrebat:

Buna!
Va rog daca puteti sa imi recomandati si mie un hotel de 4* sau 5* in Corfu.Planuiesc o vacanta acolo si nu vreau sa gresesc de aceea intreb si astept raspunsuri de la cunoscatori. Va multumesc happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Corfu este o mica insula cu foarte multe statiuni.Este orasul principal si in rest statiuni.Am fost in Corfu, in Dasia, la 12 km de orasul principal cu port si aeroport. Spune-mi, te rog, daca ai vreo zona in vedere ca sa stiu ce anume ti-as putea recomanda. Locuiesc de multi ani in tara asta.Astept sa ma contactezi.

2 răspunsuri:
| MuffinBlueberry a răspuns:

E mai bine sa vii la cabana mea.Este situata in Bucovina.E inconjurata de paduri si munti.E mai bine ca in Corfu. Uite nr de tel:0761435269 sau poti trimite email la cabanapoiana@yahoo.com.O sa iti placa, sincer.

| simina a răspuns:

Cauta pe bookingcom.ro Acolo gasesti tot ce vrei si in plus si comentarii de la cei ce au fost acolo si poze cu locatia respectiva, ce facilitati ofera