| Cristinuș24 a întrebat:

Vara asta as vrea sa merg intr-o tara. Spuneti-mi va rog niste tari cu multe obiecte turistice.

Răspuns Câştigător
| StefanFlorin1990 a răspuns:

Cred ca te referi la multe obiective turistice laughing), nu obiecte. La obiecte depinde cum le ai cu mangleala.
Cele mai vizitate tari din Europa sunt urmatoarele:
Franta insa e scumpa si nesigura
Italia e a doua ca nr. de turisti straini insa pe plan mondial are cele mai multe obiective turistice.
Daca vrei ceva mai ieftin, incearca Grecia.
Bulgaria e ieftina insa nu e de recomandat pentru turismul cultural (parca zici ca te intereseaza cat mai multe obiective turistice).
Nici Romania nu e de neglijat aici.
Vacanta placuta!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Romania, are sute de obiecte turistice!

| mihai69 a răspuns:

Contrar celor spuse de către „câștigător", Bulgaria e și aproape, și mai ales are multe obiective de vizitat. Că nu sunt bine cunoscute la noi, e păcat, dar nu înseamnă că nu ar exista deloc!

| deeeaqq a răspuns:

Italia. thinking

| DeathLord93 a răspuns:

Franta
Spania
Germania
Italia
Nu mai stiu depinde ce ti doresti sa vezi cel mai mult happy