| Barbascu_Andrei_1997 a întrebat:

Vreau sa ma transfer de la turism la stiinte sociale, ce diferente trebuie sa dau?

Multumesc

1 răspuns:
| ShutUpAndSmile a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale, si am colegi care s-au transferat de curand sau la inceputul celui de al doilea semestru, si au trebuit sa dea teste la latina. O sa ai si doua ore de logica in orar, dar la mine in clasa nu au fost nevoiti sa dea diferente, dar s-ar putea sa fi nevoit, pentru ca o sa dai si teza la logica. In rest nu prea mai ai altele. happy