| Mad1 a întrebat:

Vreau sa zbor in tandem cu parapanta in Turcia peste plaja Oludeniz, doar ca nu gasesc siteul lor sau ceva sa pot lua legatura. A mai fost cineva? Impresii? Cat tine zborul? Etc

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Durata in aer 10-15 minute. Senzația e tareeeee

| Mad1 explică (pentru sierra1):

Stiu am sarit la Bunloc doar 6 min gasisem undeva zicea 40 min. Doar ca video au doar 10 min cam asa. Unde pot sa ii gasesc sa iau legatura cu ei?

| sierra1 a răspuns (pentru Mad1):

"Unde pot sa ii gasesc sa iau legatura cu ei?"

pe plaja

| Mad1 explică (pentru sierra1):

Nu e asta. depinde si de conditiile meteu trebuie sa iau legatura cu ei inainte ca nu pot merge pana acolo si sa nu fie acolo sau sa nu fie conditii de zbor. Ms oricicum.

| sierra1 a răspuns (pentru Mad1):

"nu pot merge pana acolo si sa nu fie acolo sau sa nu fie conditii de zbor."

păi se schimbă des, la câteva ore...doar de aia e vreme