| oiegas20 a întrebat:

anul acesta merg pentru prima data pe insula Thassos din Grecia, la apartament blu sky in Skala Potamia. Stie cineva ceva detalii despre aceasta vila, despre statiune sau si despre insula daca aveti ceva foarte interesant? As dori si cv excursii optionale si cam la ce preturi ati fost si voi. Ce merita ce-l mai mult vizitat pe insula...am vazut si eu obiectivele turistice in mare da vreau o parere de la cineva care a fost acolo. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Eu acum 3 saptamani am venit din Thassos, noi am stat in Skala Rachoni. Plimbarile cu barca care dureaza 7 ore cu mancare inclusa pe barca sunt interesante, 30 de euro de persoana si te duce in toate golfulete mici de-a lungul insulei unde altfel nu poti ajunge si te lasa o ora sa faci plaja. Din pacate eu nu le-am prins, doar in plin sezon sunt valabile. Sa nu ratezi GIOLA, plaja Paradise Beach, Aliki Beach, apa e de un turcoaz mirific! In rest erau vreo 2 baruri/cluburi slabute, Davidoff Bar si inca unul. E foarte frumoasa insula, am mai fost in Grecia dar am avut ghinionul sa ajung numai in Panteleimonas, Paralika Katerini, Halkidiki etc dar nu se compara cu insulele grecesti.

3 răspunsuri:
| pietrean a răspuns:

Cel mai usor ti-ar fi, sa cauti pe Google, dupa cuvintele:
amfostacolo+Hotel+blu+sky+thassos+Grecia+impresii
www.amfostacolo.ro este un site, pe care poti citi parerile persoanelor, care au postat impresiile lor.

| mihai69 a răspuns (pentru pietrean):

Acel aparthotel încă NU are nicio recenzie pe amfostacolo.ro Poate scrie el, când revine...