| alexandru7daniel7 a întrebat:

Buna ziua TPU, imi cer scuze in avans pentru toate greselile, sunt nou pe acest site si nu am habar unde s-ar incadra acest tip de intrebare. Getting straight to the point, am in plan sa fac o calatorie din orasul meu pana in Lugoj, Timis, unde as vrea sa stau o luna si sa cheltuiesc cat mai putin. Am incercat sa dau mesaj la oameni care au anunturi postate cu chirie in Lugoj, but no luck, toata lumea cu care am vorbit doreste persoana care sa stea pe termen lung in garsoniera sau apartamentul lor. Vreau sa va intreb daca ma poate ajuta cineva sau daca stie cineva o persoana din acel oras care ma poate ajuta cu acest lucru, bugetul meu este destul de mic dar pot plati maxim 850 de lei pe acea luna de chirie si o pot plati pe loc cand ajung in Lugoj. O zi buna tuturor si orice fel de ajutor, raspuns sau sfat este apreciat enorm.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Poți găsi cazare în privat pe situl airbnb. Dar la acest buget al tău, nu găsești. No luck.

| epurasu a răspuns:

Daca incepi cu,, Getting straight to the point,, si,, but no luck,, - eu chiar de as fi din Lugoj si as avea loc nici nu as sta de vorba cu tine! Daca te exprimai in romaneste ce era? sau ce vrei sa demonstrezi oare?!