| pupic1dulke a întrebat:

Vinerea viitoare voi merge la Arsenie Boca ( Hunedoara, Prislop). Eu sunt din vaslui si as dori cat mai multe informatii.
Ex: cat timp dureaza de la vaslui pana la Hunedoara, ce haine se poarta, daca traseul este acceptabil etc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si cine poate sti? Depinde pe unde o iei si cu ce mergi. Uite aici un traseu calculat pentru auto (masina mica- aproximativ 8 ore): http://www.jeka.ro/Distanta-Vaslui_Manastirea%20prislop%20hunedoara.aspx
Hainele trebuie sa fie cat mai decente si mai groase. E totusi in munte. Traseul este bun. Drumul este asfaltat.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 10 ore cu masina, si daca numeresti in weekend mai stai si acolo la coada vreo cateva ore