| angelica02 a întrebat:

A fost cineva la parintele arsenie boca...ce as putea sa ma rog cand sunt acolo? este frumos? :** ca ma duc si eu si vreau sa stiu, si ce manastire e acolo doar Prislop?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai altceva de facut decat sa stai la coada cateva ore sa vezi un mormant e alegerea ta, dar intrebarea cu "ce as putea sa ma rog" e dea dreptul... penibila sa nu ii zic altfel.

Poti sa te rogi sa castige toti de pe TPU la loto

| Holiday a răspuns:

E foarte frumos, peisajul e mirific, aer curat, tot ce vrei, doar sa nu te astepti sa te ajute scheletul aluia la ceva, caci nu se va intampla.

| HowdidIgethere a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=K-ZD09VKWho
Asta e un filmulet facut mai incet de o doamna. fara muzica. comentariul poti sa il ignori daca nu iti place, se vede ca doamna era putin bulversata de experientele din ziua aia.

| angelica02 explică:

Bai seriosule esti serios sau faci misto...era o intrebare geniule la care trebuia sa te dai si tu cu parerea nu ca as stii eu ce sa spun sau ce sa ma rog...dar daca nu iti dai seama pacat