| westside a întrebat:

Vreau si eu sa stiu eu cat fac cu trenu pana la Sibiu din gara de nord Bucuresti am cautat pe cateva site da nu am inteles nimic, mi-ar prinde bine un ajutor mersi mult:d

Răspuns Câştigător
| Gentleman_2265 a răspuns:

Nici mai mult nici mai putin de 10 ore. Eu fac regulat acesasta naveta

3 răspunsuri:
| InTheAir a răspuns:

Unul dintre ele ar fi: Sibiu 3:15 - Bucuresti Nord 10:00 deci in jur de 6-7 ore. ( am luat un exemplu de pe site ) - din moment ce de la sibiu la buc. face atat, cam tot atat e si invers.

| InTheAir a răspuns:

Un exemplu: ( luat de pe site-ul de la cfr ) Bucuresti Nord 13:45 - Sibiu 20:30 - concluzia: undeva la 7 ore

| Bee123 a răspuns:

275 km
03h55
cam asa