| Laurita090 a întrebat:

BUNAAA TPU.
Am voie de ajutor vreau sa invit un prieten din "Algeria", cum pot sa-l invit? Si care sunt regulile daca poate veni? De ce are nevoie el?
Va rog toate informatiile sunt bine venit MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

In perioada asta sunt sigura ca e ceva mai greu, dar are nevoie doar de un test prin care sa demonstreze ca e negativ, in schimb sigur va sta in carantina 14 zile cand ajunge in Ro.

| Laurita090 explică (pentru GeorgianaDiaconu):

Trebuie sa il invit in Romania ca sa poate veni, e neaparat cu invitatie cum procedez ce trebuie sa fac?