| ~AleXa~ a întrebat:

Bunaaa! Am nevoie de ajutor! Am un prieten de 3 luni si parintii mei nu stiu ca am prieten. Am 14 ani, ajutati-ma cum sa le zic parintilor ca am prieten ca mi e frica sa nu ma certe etc.

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| FlorinDrg a răspuns:

Buna Alexa. Parerea mea este ca daca le-ai spune parintilor nu ti-ar zice altceva decat ca vor sa-l cunoasca si dansii si nu-i nimic rau in asta, cu atat mai bine daca-l cunosc, o sa ai multe avantaje, mai ales daca prind si incredere in el. Parerea mea