| Iana2205 a întrebat:

Cabana Paltinis sau Predeal sau Ranca? 32 de persoane (3 profesori, restul elevi), perioada 9-11 februarie, cu wi fi si macar mic dejun inclus

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Predeal. E nasol sa încerci sa ajungi cu un autocar la Ranca iarna.

| Gaby212 a răspuns:

Predeal,categoric! Totusi...De ce va gasiti iarna sa mergeti in excursie? Eu ieri am facut 100 km in zona montana si mi-a luat 4 ore traseul.Am stat blocat in ambuteiaje, am patinat cu masina pana aproape de un sant unde m-am si impotmolit... Nu mai bine asteptati pana prin martie? Vremea este imprevizibila si nu cred ca e placut sa ramai cu 29 de copii in varful muntelui la temperaturi negative. Pe langa asta, pot sa raceasca.
Eu n-as risca.

| NLS a răspuns:

Nu am fost la Ranca, insa am fost la Paltinis cu masina mica, iarna.
Cu autocarul n-as avea curaj.