| GeorgianaDiaconu a întrebat:

As vrea sa gasesc cazare in noaptea de revelion + inca o seara sau 2 dupa. Perioada 31-02 / 31.03 la Brasov, Busteni, Sinaia sau Predeal. Una din ele. Insa vreau o cabana, suntem 8 persoane ba chiar mai putine sau mai multe mu stim sigur si vrem sa inchiriem toata casa. Nu vreau cabana unde pot fi si alte persoane, ci doar o micuta casuta pe care o putem inchiria toti insa la un pret acceptabil. Dau fundita.
P.s: Stiu ca e devreme insa vrem sa dam avans si sa avem deja inchiriat, pentru ca nu vrem sa nu gasim.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ai vrea și 8 persoane și pe Valea Prahovei și de revelion și ieftin?

Turistinfo.ro

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa, si intrebarea care e? Ca site uri sunt o groaza unde gasesti oferte de revelion

| GeorgianaDiaconu explică (pentru suntserios):

Da, insa pe booking si trivago gasesc doar 6000 ron in sus...Si nu prea ma descurc singura. Imi cer scuze daca nu am fost chiar atat de explicita, insa imi doresc un site unde se gasesc la un pret mai accesibil. Multumesc!

| sierra1 a răspuns:

Vezi aici cum merge treaba:
https://www.booking.com/......ts.ro.html