| andreiutza_3143 a întrebat:

Cam cat costa calatoriile in Spania? Dar in Franta?

4 răspunsuri:
| sKilL a răspuns:

In jur de 100 euro cu autocarul si 150 euro cu avionul. poti sa prinzi oferte la companiile aeriene si cu 20-30 de euro dus-intors, dar trebuie sa-ti faci rezervare din timp! www.blueair.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Spania costa 600-1150 euro
in Franta 820-1340 euro

| andy_3924 a răspuns:

Acum sunt la 99€ cu autocarul - vezi pe http://bit.ly/cp9TeD si detaliile.
Iar biletul de avion este 152€ cu low cost-ul - vezi pe http://bit.ly/eyRWLu.
Avantajul autocarului este ca poti lua mai multe bagaje si ca te lasa chiar in oras, fata de avion care te lasa la vreo 20-30 km de locul in care vrei sa ajungi.
Avantajul avionului este ca ajungi mai repede.

| BioSfera a răspuns:

Salut! Depin de orasele in care vrei sa mergi! In principiu un bilet pana la Madrid costa 80 euro, iar unul pana la Paris 120 euro. Daca vrei sa mergi cu avionul biletele de avion pentru Spania sunt mai ieftine un pic (nu cu mult)variaza intre 29 euro(promotie) si 150 euro. Atentie biletele sunt mai scumpe in perioada martie/aprilie, iulie/aug/septembrie, decembrie.pentru mai multe detalii iti ofer id ul acesta de mess :office.atlassib@yahoo.com. iti va oferi toate informatiile de care ai nevoie autocar/avionwinking Bafta