| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat mai costa un sejur in Egipt?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pretul variaza de la sezon la sezon, de la hotel la hotel in principu de la 300 euro + taxe in sus. Cauta insa si la Last minute ca tunci poti prinde preturi mai bune.
http://www.selectravel.ro/page.php?soid=79

mlm
| mlm a răspuns:

Pretul este variabil, fiecare agentie are alt pret, parerea mea este sa mergi la mai multe agentii de turism si vezi care sint preturile.Bafta multa.

| Dj Boalca a răspuns:

In jur de 2000 de euro acum depinde si cu cate persoane te duci

| deea_6152 a răspuns:

Depinde de perioada si de ce conditii preferi...eu anul trecut in septembrie am dat pe 7 zile all inclusive 5 stele cu avion in hurghada 700 e dar acolo am intalnit romani care luasera prin alta agentie acelasi pachet la 600 e deci depinde de oferta fiecarei agentii

| Ace a răspuns:

Am gasit oferta 600 euro pe 8 zile cu avionul

| modelpop a răspuns:

Nici macar nu stiu ce e ala (scuze pentru ne-respect)