| DaciaRomania a întrebat:

Care a fost cea mai lungă călătorie cu trenul la voi, și v-a plăcut, sincer?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Constanta - Budapesta, a fost vagon cu cuseta mai ales ca a fost un drum destul de lung. Am ajuns la Budapesta sa imi fac o expozitie de gravura impreuna cu alti colegi de facultate si profesorul nostru.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iași - Drobeta-Turnu Severin. Oribila experiență

| LaviniuA a răspuns:

Cea mai lunga calatorie a durat vreo 8 ore, dar nu mi-a placut. Am stat pe camp ca se defectase locomotiva si ploua. N-a avut nimeni chef sa vina sa repare noaptea pe ploaia aia.

Alta data am calatorit la mare cu trenul. Da asta mi-a placut ca era un nene mai creol care punea manele la boxe. Cred ca ii era frica controlorului de el, ca nu-i zicea nimic. Le-am bagat reclamatie da au facut pe nisnaiu ca nu-i adevarat, ca ei respecta maxim calatorul. Fimiar scarba.

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Cea mai lungă călătorie a fost Onești - Cluj cand am fost student.

| CracanelTrasPrintrunInel a răspuns:

6 ore, groaznic