| anuk a întrebat:

Care ar fi primul oras vizitat de voi daca ati avea bani( pentru ce-i care au problema asta) din tara? dar din strainatate?

12 răspunsuri:
| FuckFuckAlexAlex a răspuns:

Italia

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Din tara ar fi Cluj sau Timisoara. Am fost in varabig grin. Ambele imi plac foarte mult.

Din strainatate cred ca Paris/Londra sau orice alta capitala europeana.

| MimiPopescu a răspuns:

As vrea sa vizitez din nou Venetia. Am fost acolo acum 2 ani dar am fost toamna si era urat. Si vreau cu tot dinadinsul sa merg in Londra vara asta. Iti recomand daca vrei sa vezi ceva frumos sa te duci in Slazburg iarna cand e targul de Craciun. E splendid!

| ERMO a răspuns:

Cred ca as face un tur in Moldova si in strainatate mi-ar place sa vizitez Mexicul.

| Mihaela a răspuns:

Paris.

| essy a răspuns:

Sibiu un oras frumos cu locuitorii de nota 10
E greu de spus sunt multe oras, eu unu as alege Paris:X

| cristianorudi7 a răspuns:

Krd ca new york sau washington

funda?

| shtephie a răspuns:

Paris:X pentru ca ador limba franceza:X si este un oras al luminilor si al iubirii!

| monikablondie a răspuns:

Din tara... Timisoara. Iar din Anglia as vizita Londra.

| ingerasdragalas a răspuns:

Mi-ar place din Romania la Busteni, iar din strainatate in Fransta la Nisa.

| CioflancaFlorin a răspuns:

Din tara foarte frumos e Sibiul
Iar strainatatea cu siguranta Roma
Bafta!

| Carlene a răspuns:

Din tara:
Sibiu
Alba -Iulia
(am fost in amandoua )

Strainatate:
New Delphi (India)
New York
Barcelona
Valencia