| Cosy a întrebat:

Care credeti ca ar fi cel mai potrivit slogan pentru Romania?

Răspuns Câştigător
| ProjectJackpot a răspuns:

Majoritatea dintre voi ati exagerat groaznic. Dintre care @Tudorrr si @playstow. Imi pare rau ca aveti o parere atat de proasta despre tara noastra. sad! "cocalari sau rromi", @Tudorrr, tu din ce categorie faci parte? Ca doar tu ai zis ca toti sunt asa.

17 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Avem deja unul si este chiar imnul nostru national:"Desteapta-te, romane"! Din pacate ne este prea adanc somnul!

| ProjectJackpot a răspuns:

"Branza buna in burduf de caine"

| RMihai a răspuns:

Asculta parazitii au iei multe sloganuri, deocamdata preferatu meu este Romania, undeva in balcani, am stat mai mult timp plecat intr-o tara din afara europei, cand ma intreba lumea unde-i Romania le spuneam asta si se apucau de ras...

| dydy1 a răspuns:

Romania tara necesitatilor!

Răspuns utilizator avertizat
| snoooooooooopy a răspuns:

EXist, muncesc, traiesc, dar nu ma poate asigura nimeni ca ziua de maine va fi mai buna sau mai rea!

| uǝʞɔıp a răspuns:

Welcome to hell!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Pacat.ca toata lumea are o parere total proasta despre tara noastra.
Voi nu va ganditi ca noi am adus'o asa.adica cei care au votat pentru un mic si o bere.
Nici noi nu facem nimic pentru a aduce tara la un nivel normal.de aceea rad toate tarile de noi. dar si alte tari au hotii lor.oh go on
In fine.Bafta!

| Loly a răspuns:

Romania va invata gratis cum sa furati in mare stil!

altul mai bun nu imi trece prin cap acum dar cred ca se potriveste si asta. Oricum la furat si bataie nu ne intrece nimeni laughing

| elena_3173 a răspuns:

Tara tuturor ratatilor... happy

| RB26DETT a răspuns:

Jungla lui basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Iesi afara criza ordinara, dar inainte de asta, nu ii uita pe Boc si pe Basescu, iar de Udrea ce sa zic.sa nu isi uite pantofii cu toc pentru sinistrati!

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocalarii/tiganii urlatori.

| Lluvia a răspuns:

"noi furam tot ce aveti, cu sau fara castravetilaughing)"
skz dar doar asta mi-a venit in mintehee hee
app mi-am adus aminte de sloganul PDR: "doi crestini si patrioti, vor scapa tara de hoti" rolling on the floor)))))))
parca PDR era thinking eh oh go on laughing

| LionDen a răspuns:

Romania trezeste-te... 1Q-SAPRO

| playstow a răspuns:

Gradina zoologica, sau
muzeu cu specii rare, care au disparut demult de pe tot continentul