| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai buna companie de zbor low cost din Ro si de ce?

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Low cost tot Low cost ramane iar acum cand Taromul a aplicat pentru Europa niste preturi de preturi e pacat sa nu profiti. E totusi o companie de linie serioasa.

| alexa a răspuns:

Easyjet si Wizzair au tarife micutze daca iti cumperi biletele din timp(o luna, doua inainte). Si Blue air are tarife micutze insa ele sunt constante, adica nu iesi in avantaj daca le cumperi din timp

| thespy a răspuns:

Wizz air! au tarife ceva mai mici decat blue air si nici de probleme nu prea am auzit sa fi avut.

| dispe a răspuns:

Pt israel si italia cei mai buni sunt Romavia. Servicii bune si preturi ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Blue Air este la ora actuală. Are prețuri mici.
Zbor plăcut.
Pa, pa.

| raidu2004 a răspuns:

Blue air costuri mici

| sweetangeloana a răspuns:

Malew laughing companie serioasa si daca ceri un pahar de suc in plus iti da sigurwinkinglaughing)

| DAVID_8154 a răspuns:

Am zburat si cu blue air si tarom cea mai buna este Tarom dar nu este low cost insa eu am gasit niste preturi mai mici si ca la blue air acum 1 luna cand am fost plecata in concediu. Pe lacul 2 in preferinte ramane Blue air intra pe situ-rile companiilor si verifica preturile iar care sunt mai avantajoase alea sunt bune