| Diana73726 a întrebat:

Care sunt cele mai ieftine zboruri? (Eu as vrea sa merg in New York) dar zborurile sunt mult prea scumpe unele

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Si vrei zbor cu 100 lei cu vreo 3 escale, business class, nu?

| mgtow a răspuns:

Cumperi biletul cu 1 an inainte sa mergi si vezi ce ieftin iese. In europa cu 3 luni daca cumperi din timp sa mergi in zona europeana desigur iese ieftin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să comanzi biletul cu 6 luni înainte și să te rogi să nu fie atunci lockdown de covid.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic cele de la Turkish Airlines au cele mai bune oferte pentru zborurile in state. Le cauti cu 6-7 luni înainte si s-ar putea sa le gasesti si sub 400euro