| AvalohAlyn a întrebat:

Care sunt orasele tale preferate si pe care visezi sa le vizitezi?
Ale mele sunt Rio de Janeiro,Sao Paulo,New York,Paris,Dortmund, Galati(orasul meu natal si in care locuiesc si Valencia.De-a lungul vietii am citit despre multe orase,despre istorie, despre monumente si aceste orase mi-au ramas la inima.
Ale voastre care sunt?

Răspuns Câştigător
| FearOfTheDark a răspuns:

Mi-ar face placere sa calatoresc in America de Sud.Am auzit ca e interesant(si scump).
Mi-as dori sa mai vizitez Helsinki, Oslo...si mai multe orase din nord.
Tot asa as vrea sa merg si in Cairo,in Tokio, New York, Varsovia si cateva orase din Germania, Viena, Franta si Elvetia.
Sunt multe orase pe care as vrea sa le vizitez dar ma bucur ca am vazut o mare parte din Romania.

13 răspunsuri:
| PerfectLife a răspuns:

Imi doresc foarte mult sa vizitez Londra si Machu Picchu.Mi se par foarte interesante.

| KristalPop a răspuns:

New York, Beijing, iar din România... Cam toate de prin Transilvania.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În România, toată Moldova.
În străinătate, Paris.
Pa, pa.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Berna.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Multe orașe din Italia...Roma,Florența,chiar și statul Vatican.
Aș mai dori de asemenea să vizitez Londra,Berlin,New York,Moscova, Stockholm, etc.
Din Romania... Timișoara, Brașov, Constanța și Sibiu.

| mona a răspuns:

Roma,Venetia...as vrea sa vizitez America toata

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Toate dar n-am banii necesari

| AvalohAlyn explică (pentru besleaganicolaecosmin):

Idem.dar ramane un vis.Un vis merita visatrolling on the floor

| Gregory a răspuns:

Salut. Mi-ar plăcea să vizitez multe oraș, dar din păcate resursele financiare mă împiedică să fac acest lucru. Însă dacă s-ar îndeplini acest vis al meu, mi-ar plăcea să vizitez Timișoara, New York, Moscova, Atena, Nesbar (situat în Bulgaria și este orașul cu cele mai multe biserici din Europa), Kiev, și alte orașe care au multe biserici ortodoxe. happy

| thegatekeeper a răspuns:

Din Romania: Sighisoara, Sibiu, Timisoara, Brasov, Cluj-Napoca (din fericire o sa locuiesc acolo pe perioada facultatii, incepand din toamna) si probabil mai sunt si altele care nu imi vin acum in minte.
Din afara: Helsinki, Stockholm, Oslo, Reykjavik, Copenhaga si cat mai multe alte orase din tarile nordice, Berlin, Leipzig, Munchen, Londra, Leeds, Paris, Roma, Florenta, Milano, Atena, Cairo, San Francisco, Los Angeles, Seattle, Miami si multe altele. Sper sa reusesc sa vizitez macar un sfert din ce mi-as dori in viata asta.

| PurceluAtomic a răspuns:

Majoritatea oraselor mari din America vreau sa le vizitez.

| euu33 a răspuns:

As vrea foarte mult sa vizitez Venetia si Paris.

| AlexandraPrincess a răspuns:

As vrea sa vizitez India :* :3 :X