| ParanoidKidu a întrebat:

Ce parere aveti despre orasul Galati(orasul meu natal si in care locuiesc acum)?

Răspuns Câştigător
| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Un oras splendid[eu stau in tecuci dar merg des la Galati]. Mi se pare foarte frumos orasul mai ales ca este langa Dunare

5 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Am sta o ţâră şi-n Galaţi iar fratimiu' stă acolo şi-acum.
E prea aglomerat pentru gustul meu şi prea poluat iar vara literalmente intri în asfalt de căldură.
E inuman de mare.
Îmi place mai mult vecinul mai mic, Brăila, că are mai multe spaţii verzi tongue.
Totuşi, ce e fain la Galaţi e că sunt mai multe locuri de muncă.
Ah... şi păcat că metaliştii din Galaţi s-au cam evaporat la Bucureşti şi Cluj Napoca. Sunt o grămadă de gălăţeni aici în Cluj care spuneau c-au fugit nemaisuportând cocălărimea de-acolo...

| Mik3 a răspuns:

Ii un oras frumos happy

| LoveMe a răspuns:

E fain. Mie mi se pare suuuperlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este frumos mai ales ca este la dunare dar am auzit ca a fost luat de apele invorvulate ale duneri este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb love struck