| alexfab33 a întrebat:

Cat cheltuie un cuplu pentru o vacanta intr-o statiune montana de 3 zile in medie?

5 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Probabil cu tot cu cazare, transport, etc minimul e de vreo 6-700lei. Limita maxima e greu de estimat, poti cheltui si 100.000 de euro sau mai mult. Depinde unde mergi si ce faci.

| RzV28 a răspuns:

Depinde in ce statiune si in ce tara alegeti sa mergeti si cat de cheltuitori sunteti. Dar in medie la o statiune ok cu tot cu cazare la o pensiune se cheltuie in jur de 500 lei daca nu incluzi si drumul pana acolo. Costul drumului depinde de zona de unde veniti si de distanta. Insa daca doriti sa stati cu cortul intr-un camping amenajat, ceea ce recomand pentru o vacanta la munte iesiti si mai ieftin, cu maxim 100 lei scapati cu cazare pe cele 3 zile.

| Cristian0015 a răspuns:

Intre 500 si 1500 depinde de voi cat de chipzuiti sunteti

| Ell129 a răspuns:

600 lei

suntserios
| suntserios a răspuns:

400 lei sau 4000 lei

depinde un de stai, unde mananci, ce pretentii ai, ce mijloc de transport ai samd. E foarte vaga intrebarea ta