| queeny a întrebat:

Cum este statiune Venus? E o alegere buna pentru vacanta? big grin

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Neah
mergi de la saturn incolo
ca sa vezi orasul mangalia!:X

| missbee a răspuns:

Mai bine Costineşti. Sau dacă îţi permiţi Mamaia.

Sau şi mai frumos, Vama Veche.

Răspuns utilizator avertizat
| georgyana98georgy a răspuns:

Este frumoasa. Da, este o alegere buna uite niste informatii aici

http://www.infotravelromania.ro/venus.htm

fundita?

| ZuZuAleX a răspuns:

O statiune super misto cam mica cei drept dar plaja e super [plaja calipso] eu tio recomand apa e curata, plaja la fel, nisipul e super finbig grin eu am fost anul trecut e super tare:X vac placutabig grin

| Sallatiny a răspuns:

Este o statiune foarte frumoasa. Poti sa mergi acolo, te cazezi o noapte, iar ziua urmatoare daca vrei poti face un tur si la alte statiuni, iar daca gasesti una care iti place mai mult te poti caza acolo. Fundita?batting eyelashes

| elena_6631 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa mergi in Costinesti, cel putin mie mi se pare mult mai frumoasa. dar daca mergi in data cand e Liberty Parade e excelent happy

| Cambria a răspuns:

Anul trecut am fost in concediu acolo. Este o statiune linistita si foarte frumoasa. Daca mergi totusi pentru distractie nu iti recomand aceasta statiune.
Am avut impresia ca este o statiune mai mult pentru familie/cuplu, pentru odihna si multa liniste.