| sixtythree a întrebat:

Cat costa o cursa de la Oradea la Marseille dus-intors? Si daca, ajuns la destinatie, peste cat timp se va efectua intoarcerea, peste cate zile. Sau as putea alege o firma din Marseille in cazul in care as dori sa optez doar pentru dus, la reintoarcere sunt curse inspre Romania(Oradea) cu firme din Marseille? Ati fost in orasul respectiv? Pentru ce firme ati optat?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate ne spui si la ce fel de "cursa" te referi? Avion? Autocar? Ca sunt preturi diferite.

| play007 a răspuns:

Mai multe detalii se poate? happy

| sixtythree explică:

Cursa cu autocarul normal