| Pink_Bianca_1995 a întrebat:

Cat costa un bilet V.I.P la Believe Tour (Concert Justin Bieber)? Helpppp mee! Dau Fundita

Răspuns Câştigător
| lanadelsex a răspuns:

Un bilet costa in jur de 350 de dolari, adica 1121 lei. Uite aici o lista amanuntita cu preturile :) http://seatgeek.com/blog/concerts/justin-bieber-tickets-2012#ticketprices

7 răspunsuri:
| NoName234 a răspuns:

20 lei

| gingergirl1 a răspuns:

Presupun ca mai mult de 500 de lei... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50 de bani... oricum mi se pare foarte scump!

| TheoP a răspuns:

Cu siguranta mai mult de 20 de lei

| lianaaa00 a răspuns:

Preturile sunt foarte mari peste 300 de dolari si cel mai apropiat loc unde are concert este VIENA!

| Monidanuta1999110 a răspuns:

Cine stie cat costa un bilet la filmul believe la cinema city Bucuresti?

| Bæ_Crißß_1996 a răspuns:

Pai depinde in vienna am fost si eu la concertele lui si costa 2700 de euro nu cred ca ai banii astia! Si in america miami beach 4900 $