| Scuturici a întrebat:

ati cumpara un bilet in primul rand la un concert cu Justin Bieber care costa 12 milioane doar ca sa aruncati cu oua stricate in el? Asta asa ca sa ne mai distram un pic... rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Pai de banii aia as aduce tunuri, bombe, trinitrotulen,
as da cu avioane ca in wtc,
oua stricate sunt slabe copii,
aduceti tunurile

13 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Intrarea costă maxim un leu. Toți aurolacii vin la concerte, habar n-au cântecele, da' ei, prezenți!
Chiar dacă aș arunca cu ouă stricate în el, m-ar lua paza pe sus. Așa că, iau bombă atomică pentru că la aia nu mai are ce să-mi mai facă. O lansez pe 5 secunde, o iau la fugă prin mulțime și zbang. Justin Bieber, mort!
Aș sfârșii în închisoare, nu?
Așa că...
Îl huidui acasă din pat.

| Bya132 a răspuns:

@sconcsiș, b-)

| Sconcsiş a răspuns:

Am murit de râs. Cum să coste 12 milioane intrarea? Mai mult de 1 leu, 50 nu costă că doar vezi un boschetar, nu e ca şi cum ai vedea Metallica.

| Sconcsiş a răspuns:

@Bya132
Nu-ţi fă griji, şi paza îl urăşte

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Ce usurata ma simt ca nu face parte din generatia mea :P e un mucos care arata si canta ca o fetita crispata!
http://stillglamou.blogspot.com/2011/06/justin-bieber-arecercei.html

| AnneMarri a răspuns:

Nu, mai bine dau banii pe o budă publică.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Nu prea merita...dar hai sa fie DA! hihihi...eu aduc bombele si cutitele(X-X)

| Radioactive a răspuns:

Pentru 12 milioane aş arunca şi cu excremente, să îmi scot banii.

| TraficantaDePufarine a răspuns:

De azi înainte voi răspunde doar cu da sau nu deci, DA

| DroGuleTz a răspuns:

P motata aia de gaystin laughing) mai bine l-as inpusca

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punem toți bani și rezolvăm.

| Lory_2453 a răspuns:

Papagalul ila nu va veni in Romania ca doar suntem in criza si el vrea bani multi si nu suporta ca suntem saraci, dar daca vine o sa am grenadele pregatite