| Raluu13 a întrebat:

Stiti cumva daca Justin Bieber v'a face vreun concert ib Romania?[zvon macar]? Cat costa un bilet?

4 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu este nici un zvon cum ca JB ar veni aici, nimic planuit, ba din cate am inteles el incepe un turneu european dar Romania nu este inclusa

| UndergroundFolklore a răspuns:

Pentru binele lui, sper sa nu vina in Romania...
Ar fi ultimul lui concert...

| StephyMonster a răspuns:

Nu,nu vine deocamdată. După cum este înjurat aici, ar fi imposibil să vină.Vom vedea dacă va pune România pe listă dar deocamdată nu este niciun zvon că ar veni și pe partea europeană a turneului nu apare.

| BantiQ a răspuns:

Exista un zvon, uite aici http://www.bestmusic.ro/......17453.html