| fanjustinbieber a întrebat:

Oare cat ar costa un bilet la concertul lui justin bieber?

11 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Nici daca ar fi pe gratis nu m-as ducerolling on the floor

| thegreatgatsby a răspuns:

Depinde de locatie.

| Wolfsz a răspuns:

Fara numar.batting eyelashes

| RockForever99 a răspuns:

Si eu o sa fiu acolo si am aflat ca costa in jur de 350 de lei.Cu tot ca backstage-ul costa vreo 480 de lei.Pa!

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Eu cred ca va costa destul de mult. Intre 400-500 lei. straight face. Bafta! Funda?

| Petre a răspuns:

Mda... Numai de Justin Biber va arde! @anonim are dreptate! Sa-l omagiem pe marele nostru poet, marele luceafar romanesc Mihai Eminescu, sa recitam macar o poezie dar voi... ascultati Biber cu Baby a lui!

P. S.: Pentru alte informatii folositi Google!

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

100 euro cred nu sunt asa de ieftine dar in Romania cred ca ii vreo 40 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haidetzi sa il omagiem pe eminescu citind aceste creatii scrise in cinstea lui ! http://cenacluljj.wordpress.com/eminescu/ aratatzi ca va pasa de cultura tzarii noastre !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pan` in 5 milwinking

| fanjustinbieber explică:

In tribuna A
sau vipuri

| larissukaa a răspuns:

Depinde de locuri