| Madhu a întrebat:

Cât durează în mod normal un zbor Timișoara-Suceava? Cu tot cu escale.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenea zbor, dar ar dura cam 1 ora si un pic

| Madhu explică (pentru suntserios):

Este dus-întors, dar eu mă refer strict la partea de dus. Pe internet nu apare in jur de o ora/două nici de cum și de aia am întrebat…

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu sunt decat zboruri cu escale deci nu are cum sa iti dea un timo doar al zborului pe net.

| mihai69 a răspuns:

Nu există zbor direct între cele două orașe.
Dacă vrei să știi cât timp ai sta în aer dacă totuși ții morțiș să mergi cu avionul din TM la SV, nu prea avem de unde să știm exact pentru că există mai multe variante de combinații posibile.

| Nonolita a răspuns:

Ia uite aici: https://www.momondo.ro/......2020-03-09
13-14 ore, aproape cat trenul.
Dar sunt si de 5-8 ore.