| alexRE a întrebat:

Cat m-ar costa o excursie de cateva zile, in Egipt?
Vreau sa vizitez piramidele...
Desigur acum n-am bani, dar vreau sa stiu ca sa-mi fac o idee...
Si inca ceva stie cineva daca este vreun avion care sa plece din aeroportul din Bacau si sa ajunga in Cairo? fundita

Răspuns Câştigător
| eXtream46 a răspuns:

Depinde poate costa mai mult mai putin conteaza si cu ce masina/avion te duci daca e cu avoinu cauti pe site, dar nucred ca e vreun aeroport din bacau in cairo ai mai gasi pe la Bucuresti, ar fi niste sanse daca nu cauta pe net