| mariadulceata a întrebat:

Cat mai e un bilet la low-cost spre Marea Britanie? Am vrut sa-mi iau pentru vara si am gasit numai preturi de peste 900 RON dus-

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Sky europe au preturi rezonabile.

| đąиiعℓ a răspuns:

Incerca la blue air
http://www.padaruro.com/? gclid=CIu8_MjRqpoCFQXGsgodxzfX0w

| Brigitta a răspuns:

Am cumparat bilet dus-intors pentru iunie 10-iulie 1 de la wizz air cu bagaj de cala la 120 lire. dar daca faci rezervari si mai repede iesi la vreo 50-60 lire (dus-intors).

| rhea a răspuns:

Sau wizzair.com

| andreea3216 a răspuns:

Costul unui bilet de low-cost pentru Marea Britanie ca si pentru orice tara depinde foarte mult de perioada in care iti iei biletul, cu cat il iei mai devreme cu atat este mai ieftin.De principiu nu ar trebui sa coste mai mult de 200 RON daca il cumperi din timp.

Răspuns utilizator avertizat
| ionelnelu51 a răspuns:

Cauta agentia "Vola gratis.ro acolo vei gasi oferte supr ieftine