| laura_2327 a întrebat:

Cat timp mi-ar lua de la brasov la bucuresti? ore?

Răspuns Câştigător
| đąиiعℓ a răspuns:

Uite aici :http://distante-rutiere.viaromania.eu/

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cu masina cca 3 ore, cu trenul nu stiu

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aproximativ 4 ore cu trenul, 2 ore cu masina.

| daii a răspuns:

Pai... daca mergi in weekend.cu masina in jur de 3 ore jumate 4 ore... daca mregi in timpul saptamanii...2 ore jumate.depinde si in ce sezon mergi.ca de exemplu daca mergi vara...luna iulie/august o sa iti i-a mai mult dusull.pentru ca merge lumea la mare...si noh...cu trenul in jur de 3 ore- 3 ore si cevahappy

by daiiwinking

eileen
| eileen a răspuns:

Cu trenul ar trebui sa faci 2:55 ore, dar pentru ca tot timpul are intarziere din Brasov in Bucuresti si invers, vei face in jur de 4-5 ore cu trenul.
Cu masina iti ia cam 2 ore, daca nu e trafic.
Se va deschide aeroport in Brasov, daca vrei ceva mai rapidwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 ore cu trenul
2 cu icrobuzul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 4 si 5 ore

| sweetangeloana a răspuns:

4 ore cu un Logan care scartia + zapada...