| ParvuMaria a întrebat:

Ce destinație imi recomandați pentru a merge 4 zile?

8 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Mironesti de Giurgiu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Depinde de unde pornești.

| Goddessss a răspuns:

Ungaria - Budapesta
Austria-Viena
România - Brașov
Cu placere!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Praga, mai ales ca au inceput si targurile de Craciun

| anonima182000 a răspuns:

Cum a zis si sadrian46 depinde care locatie e mai aproape de tine. Daca esti aproape de Brasov sau Sibiu eu as alege o pensiune sau o cabana de pe acolo. Sunt orase linistite. In perioada asta cel mai frumos e să mergi la munte gasesti pe net oferte tu alegi care sunt pe placul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu sunt din Bucuresti, si cand vreau sa ies intr-un weekend si sa ma detasez de oras, merg cu orice agentie (in general cu cistour) intr-o excursie in Bulgaria, ucraina sau alt loc prin Romania. Imi amintesc ca am fost la ravasitul oilor, la festival; mi-a placut, desi a fost multa aglomeratie (si era doar de o zi). Dar atunci era mai cald. Poti merge intr-o excursie montana, la muntii Parang si te interesezi de trasee. Mie mi s-ar parea o optiune buna, daca iti plac genul asta de excursii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grecia
Viena
Ierusalim

| Bizon95 a răspuns:

Asgard!
ba nu, nu suntem in Marvel Universe
atunci NUSH, cu rucsacul pe munte tongue