| Razvy197 a întrebat:

Ce esti stoenesti(arges)si ce cod are. raspunsul il dau la 8 raspunsuri primite

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Comuna pe valea Dambovitei.
cod: 117675
Shin

2 răspunsuri:
| IqStorm a răspuns:

Întrebarea ta e destul de ambiguă. Presupun că te referi la codul poştal. Codul poştal pentru Stoeneşti de Argeş este 117675.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Tu chiar vrei sa stii cine e capabil sa caute pe Goagal un cod postal? Zau, asa...Cred ca aici pui o intrebare NUMAI cand ai epuizat toate cautarile posibile. Mi se pare o dovada de respect pentru comunitate si o dovada ca stii cam ce se face cu internetul. In fond, internetul nu s-a inventat doar pentru messenger.