| celmaitare a întrebat:

Ce faceti cand stati acasa sambata seara? funda!

Răspuns Câştigător
| คηĐЯээд a răspuns:

Buna.
Astazi am avut o zi grea.oh go on.am fost la campania Let`s Do It Romania. apoi la cursurile de dans. iar acum`sunt foarta obosita dar incerc sa ajut cati mai multi oameni.[eu] nu am voie decat doua ore la calculator.pentru ca am luat nota 9 la matechatterbox:-l.[mamele astea]deci incerc sa ma impart in 3000 de bucatele pe calculator.
[[te sfatuiesc sa incerci un film de groaza[daca esti fana] sau comedie.iti recomand si un jos 'stardoll'[trebuie sa iti faci cont este foarte usor]] apoi iti mai recomand ca iti faci temele.
daca ai chef.
sa vb pe mess.
etc.
poate te-am ajutat.si stiu ca am dat raspuns inutil. dar crede`ma mor de obositacrying yawn

11 răspunsuri:
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Pai te uti la un fil
Da-i o petrecere daca esti singur acasalaughing
Stai la calculator
Urmaresti o emisiune
Iti inviti o/un prieten/a

Sper ca te-am ajutatbig grin

| AlerimxD a răspuns:

Mă uit la filme sau seriale (Gossip Girl, Supernatural, The Vampire Diaries, Lie to me), citesc carţi (romane de dragoste sau psihologie sau sociologie), ascult muzică (ador George Winston!) şi cam atât.

| Nicoleta a răspuns:

Ma uit la film sau la tv
acum stau pe TPUwinking

| ZOON a răspuns:

Pai butonez pe net si caut siteuri de socializare si asc melodii relaxante de obicei sambata e ziua in care nu ies in oras vreau sa stau linistit si sa ma relaxez melodie relaxanta sper sati placa Deep Meditation Experience bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau...si mai sunt si singura yawn. Am stat pana acum cu prietenii afara, iar acum hoinaresc pe nethappy

| Petronela a răspuns:

Stau pe mess

| Emeraude a răspuns:

In timpul saptamanii sunt in general foarte ocupata, asa ca sambata/duminica incerc sa petrec cat mai mult timp cu mine insami. Incerc de vreo cateva sambete sa termin o carte, iar asta-seara imi propun s-o termin ("Doctorul" de MRR). Deci, daca iti face placere sa citesti si esti in dispozitia necesara ( eu de ex, cand sunt foarte obosita/agitata/fara niciun chef, citesc 2 randuri in 20 min straight face ), iti poti alege o carte pe care s-o rasfoiesti. Ar mai fi alte optiuni, iti poti inchiria un dvd cu un film bun pe care sa-l vizionezi singur sau cu prietenii, poti sta pe mess, citesti ziare online, asculti muzica, mai faci ordine prin casa daca e cazul... sunt multe lucruri pe care le-ai putea face. Ori, pur si simplu, daca nu ai chef de nimic din toate astea... poti lenevi. happy
Succes, pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

คηĐЯээд rolling on the floor pe tine mamata te restrictioneaza sa stai la PC pentru ca ai luat un amarat de noua la mate? doamnee laughing
Si acum sa raspund si la intrebare:
Stau si mai vad ce intrebari sunt pe TPU, ma mai uit la tv...nu prea multe

| คηĐЯээд a răspuns:

Ms pentru funda.
ma duc. sau dus orele mele la pc happy
poate faci tu ceva si pentru minewinking

| RazvanRo22 a răspuns:

Incerc sa ma odihnesc ascultand muzica si cautand chestii interesante pe net. happy

| Ionutzz97 a răspuns:

Askult muzica, si vb pe mess