| MisterDariusBoy a întrebat:

Salut love struck Voi ce faceti intr-o vineri/sambata seara
?laughing)

Răspuns Câştigător
| Unbearable a răspuns:

Buna.
De obicei, stau in casa, chem cateva prietene, suete, popcorn, filme, jocuri de carti, bataie cu perne...laughing
Duminica ies si eu putin cu prietenii.Sau daca am o stare mai 'nasoala', imi inchid telefonul, imi iau prosopul, spumantul de baie, sapunul, gel de dus, sampon, umplu cada cu apa si iese o totala relaxare! Uiti de toate grijile, crede-ma.Incearca sa fii mereu cu zambetul pe buze!
Orice lucru rau sau bun, are partile lui frumoase si mai putin frumoase! Iti doresc un week-end placut! kiss

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
De obicei, vineri seara vizionez un film, sau citesc o carte.
Sâmbăta ies în oraş cu prietenii, la un suc, la un ceai ş. a. m. d.
O zi bună!

pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Buna! pai uite ce am facut aseara(vineri):
am stat cu mama
am stat pe TPU si am ascultat muzica
m-am uitat la serial
m-am culcat
Deci oricum foarte neinteresant
In seara asta:
-nu mai e filmul asa ca citesc.sau imi pun unul nu stiu
-si ma culclaughing

| pwp a răspuns:

Pe net...si citesc sau ma uit poe facebook!

pa-pa

| RMihai a răspuns:

Ma duc cu prietenii sau prietena afara, la un film sau pe la lac acum este inghetat vara cu barca si la bazinu de inot, in general plimbari mai lungi si ma mai dau cu bicicleta mult