| Maimesco_Marina_1982 a întrebat:

Ce farse pot sa fac la tabara, va rog sa fie de calitate!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Sa dai foc la toata tabara. Mai calitate de atat nu stiu daca exista. laughing
Radem, glumim, dar o farsa si o gluma, ca sa fie de calitate trebuiesc sa fie in asa fel incat sa fie placute celor carora le facem; daca nu sunt placute, atunci vor fi nesarate si de prost gust. Dar pentru asta trebuie ca sa ii cunoastem pe cei carora le facem; ca daca facem o farsa unui grup si in acel grup este chiar si o singura persoana care nu i-ar place, atunci nici sa nu ne gandim sa facem farsa/gluma respectiva. Mai bine seriozitate decat stricarea zilei unei persoane, care atrage dupa sine indispozitia intregului grup/tabere si care are urmari dincolo de timpul petrecut in tabara.

In nici un caz sa nu te gadesti la stricarea sanatatii unui grup sau unei personae prin laxative sau altceva de felul acesta.

| Le0Balen a răspuns:

Cumpra niste laxative