| Gumalamanaazecea a întrebat:

Voi ce farse faceti in tabara?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Am înlocuit gelul de duş al profilor cu Peak Wc detartrant. Să vezi ce frumos le cădea pielea...

3 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

Incearca farsa cu pasta de dinti cand el doarme---gadila-l cu o pana si isi va da cu pasta pe fatza...Mai vezi pe google ce farse mai is...

| StayChill a răspuns:

Eu a fost in tabara anul trecut si la farse eram cea mai tare.Sa iti spun cateva dintre ''perlele'' mele:
-Am facut un plan cu fetele sa luam tot parul de pe periile noastre si sa-l punem pe pieptul unui baiat.Sa fi vazut ce fata a facut!
-Am pus folie transparenta pe capacul toaletei si, noaptea, cand se mai ducea cineva, iti dai seama ce iesit...
-Am umezit o bucata de carton (un mic pont:cartonul umezit bine seamana cu...materiile fecale laughing ) si l-am asezat la usa cabanei baietilor laughing
Sper ca ti-au placut farsele mele!
Funda?

| mariusboss9999 a răspuns:

Sare in ceai, ascuns lenjerie, desenat pe fata, etc...