| dragoscelnegru a întrebat:

Ce farse as putea face intr-o tabara?

Răspuns Câştigător
| LaNaibaa a răspuns:

Daca pleci cu scoala :

1. Sa mergi noaptea la colegul de camera si sa-i pui pasta de dinti pe fata 2/sau sa ii pui mana intr-un bol cu apa.
3. noaptea sa mergi la niste colegii in fata camerelor si sa le pai hartiie igienica pe usi.
4. Sa pui muzica pe la 4 dimineata la usile colegilor.
5. sa te ascunzi si colegu de camera sa zica ca ai plecat [ lu` profesoara cu care sunteti ].
6. sa stai mai mult in piscina si la un moment dat sa stai pe fundul piscinii.[daca ai acolo piscina ]

si cam atat... sper sa ai o tabara frumoasa!`

| dragoscelnegru explică (pentru LaNaibaa):

Daca nu da nimeni nimic mai bun ai funda

3 răspunsuri:
| Georgyx a răspuns:

1. Cand doarme colegul ii pui frisca in palma si il gadili cu o pana la nas. El o sa duca mana la fata.big grin
2.Le pui laxative in mancare.

| XbOdOXnTz a răspuns:

Da, sau pasta de dinţi sa o pui pe clanţă.