| AvalohAlyn a întrebat:

Ce loc/atractie turistica nu va mai saturati sa o vizitati? O vizitati des si va place? De ce?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Merg foarte des la Slanic Moldova care este denumita ''perla moldovei''pentru izvoarele minerale, aer curat si parcul care reprezinta o oaza de liniste si relaxare.

8 răspunsuri:
| andy_3924 a răspuns:

In perioada asta: Munchen. E superb decorat, iar oamenii sunt foarte voiosi happy

| georgesur a răspuns:

Vf Domogled, Cheile Tesnei din Mtii Mehedintiului (ambele accesibile din V. Cernei)

| BaronVonBavaria a răspuns:

Sall
Locuri sunt multe dar unde as merge tot timpul sa vizitez ar fi Amsterdam ii un oras frumos oameni sunt foarte de treaba big grin.
Eu am o vorba ''Nu trebuie sa ai un motiv ca sa mergi undeva'' asa ca oriunde ii frumos sa mergihappy.
Bye Bye

| Gicone a răspuns:

Constanta. Eu l-am botezat Constangeles big grin

| AndrogynBeauty a răspuns:

Insulele Canare. Sunt o locaţie ieftină, permanent însorită, iar zborul din Madrid este foarte ieftin. În plus, distracţia e în toi, mojitos, ron con limon, hihihi...

| Дмiвa a răspuns:

Budapesta!

| eubahhh a răspuns:

Disneyland Ressort Paris si Walibi Belgia.

cam in fiecare an merg.

imi plac sensatiile. e foarte frumos ca in povesti.

si ma distrez la maxim.

te simti ca intr-o poveste si simti ca esti din nou copil love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Madrid sper tare eu merg in fiecare an maia les de craciun sau vara cand se deschide parcul de distracti dar cel ai misto e in madrid iarna in decembrie e super distractie. cu placere