| paininmysoul a întrebat:

Ce loc din Regatul Unit si Marea Britania ati dori sa vizitati si de ce? Adica din Scotia, Irlanda, Wales si Anglia?
Dau funda* La cel mai reusit raspuns.

Răspuns Câştigător
| sublime89 a răspuns:

Cel mai mult mi-ar placea sa vizitez Scotia happy E tara cu cele mai frumoase peisaje din Regatul Unit. Are cei mai inalti munti, si niste lacuri foarte frumoase, cum ar fi si celebrul Loch Ness. Apoi mai e si istoria foarte bogata a acestei tari. Foarte multe popoare s-au perindat pe acolo, incepand cu vechii caledonieni, apoi romanii, apoi scotii, vikingii si englezii. Toate aceste popoare si-au pus amprenta asupra istoriei Scotiei. Au si niste orase foarte frumoase, cum ar fi capitala Edinburgh, sau Glasgow, care este si cel mai mare oras. Alte orase importante ar mai fi Dundee, Aberdeen, Inverness sau Perth.

6 răspunsuri:
| Exilee a răspuns (pentru sublime89):

Iti admir mult entuziasmul. Sper sa ti se implinesca dorinta! happy

| sublime89 a răspuns (pentru Exilee):

Mersi laughing

| Kasha a răspuns:

Ne pui sa iti facem tema sau ce?winking

| paininmysoul explică (pentru Kasha):

Cam asa este laughing
Doar ca am de facut proiect la engleza si trebuie de facut un interviu si intrebari de genu acesta si am intrebat ca de ex. fac un interviu.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Anglia am vazut-o, vreau sa vad Scotia si Irlanda

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dupa ce vizitezi Romania poti vizita orice tara ca sa ai cu ce face comparatie; pentru mine Romania e pe locul 1