| anonim_4396 a întrebat:

Ce locuri ţi-ar plăcea să vizitezi şi de ce?

Răspuns Câştigător
| KimY a răspuns:

Mi-ar placea sa vizitez Londra, e absolut extraordinar acolo.

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Vogue! Egiptul- sunt fascinată de istoria, arta și cultura Egiptului antic.
O zi cu zâmbet să ai!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna, cum nu imi permit sa vizitez nimic, imi permit totusi sa visez ca voi ajunge candva intr-o tara sfantahappy pentru ca visez nu ma costa nimic, doar amagirea...

| pwp a răspuns:

As vrea sa merg in Italia pentru ca ador accentul love struck
dar si in Turcia, in Antalya, sa ma bag in apa aceea transparenta love struck (ar fi un viss love struck)

| KenJi a răspuns:

Pai tinand cont ca am vizitat Grecia (Insula Creta, Atena) Italia (Padova, Ferrara, Roma, Bologna) as vrea sa merg... in Franta la Paris happy deoarece acolo-i fain! Glumesc, sunt destul locuri frumoase de vizitat in Franta nu tiu exact ce dar stiu ca sunt, din spusele unor prieteni care au fost happy

| JahBless a răspuns:

Jamaica, Amsterdam pentru ca are multa iarbalaughing

| heyulika a răspuns:

MArele Canion pentru ca imi plac masivele de piatra si maretia naturii

| CollaCuLamaiie a răspuns:

Eu in Turcia, Antalya. pentru ca am mai fost acolo acum 2 saptamana.si a fost superb

| Caty07 a răspuns:

Parisul(iubirea)...Germani(studiez limba germana, si sunt curioasa sa cunosc cultura) Venetia(e faina ideea cu orasul pe apa) si finally ---New Yorkul(orasul care nu doarme)winking