| DarkMusic a întrebat:

Ce lucruri nu pot lipsi din bagajul vostru de obicei? :3

9 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Pai Chiloti si sutien laughing
Si Briceagul.ca ma duc intr-o croaziera ca am duc in jungla e prezent in bagajlaughing
Si banii multi binenteleslaughing
Eu am mers la mare pe vreo saptamana cu hainele de pe mine o pereche de chiloti de schimb si adidasi(ca eram in slapi)si pe parcurs cumparam haine, periutza de dinti, sampoane, si alte prostiilaughing
dupa parerea mea astea sunt cele mai misto excursii:X

| arrriadna a răspuns:

Tigarile si bricheta

| Petronela a răspuns:

Hainele, leptopul etc

| Petronela a răspuns:

Laptopul

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Păi lucrurile necesare, dar depinde de locul în care te duci: un cuțit, apă, mâncare de rezervă, haine mai groase, telefonul, o hârtie și un pix.

| Mara_4803 a răspuns:

Costumul de baiebatting eyelashes, haine, doua trei jucari, carti si cativa banutihappy

| blue95 a răspuns:

Telefonul mobil si aparatul de fotografiatlaughing

| DarkMusic explică:

Mersi de sfaturi laughing

| gabranty a răspuns:

Persoana iubita alaturi de care sa ma bucur de vacanta, aparatul foto cu care sa pastrez amintirile si bani cu care sa cumpar tot ce-mi doreste sufletelul.