| martzafoi a întrebat:

peste 2 saptamani ma duc la munte cu prietenii...am nevoie de ajutor pentru a-mi face bagajul ca de obicei sunt foarte uituca... ce lucruri sa imi iau neaparat la mine?

Răspuns Câştigător
| EuElyEla99 a răspuns:

Buna...iti poti lua:pantaloni, bluze, pantaloni 3/4 si scurti,tricouri, trening, aparat de ras, sapun, prosoape, lenjerie intima, lotiuni de corp si creme (daca folosesti), geaca, o carte sa nu te plictisesti, o geanta micuta undde sa iti ti banii, pantofi, adidasi, ceva de baut pe drum, carti ceva sa va jucati acolo sau monopoly sau remi,

1 răspuns:
| darkrider a răspuns:

Daca a ajuns lumea sa ceara ajutor pe net despre cum sa isi faca bagajul... Mai tarziu, veti veni sa puneti intrebari de genul: "Peste 2 saptamani mi se termina hartia igienica roz, ce culoare sa imi iau alba sau maro? " Nu vedeti ca sunteti penibili? Nu aveti parinti sa va ajute sa faceti bagajul?