| AndyLavy a întrebat:

Ce contine bagajul vostru atunci cand plecati intr-o vacanta la mare?

Răspuns Câştigător
| MickeyMouseLove a răspuns:

Nu iau pre multe
*Din haine;
2 perechi de pantofiori si 1 pereche de tocori, 2 fustite, 3 rochii de vara, pantaloni scurti, maiouri, o pereche de pantalonu lungi si o bluzita lunga (pentru zilele sau serile ori chiar diinetile mai friguroase), costumele de baie
*Lucrurile esentiale pentru plaja;
crema de bronzat, protectzi esolara, ochelarii, palaria;
*Lucrurile igienei personale;
Sampon, balsam pentru par pasta si periutza de dinti, pieptene
*Prodesele de machiaj
Nu voi lua multa cosmeti voi lua dosr un ruj mai aprins, fond de ten si farduri pentru ochi.
*Alte lucruri;
Aparatul foto, telefonul, ancarcatoril telefonului, laptopul...

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Daca am bani destui la mine nu imi trebuie absolut nimic, pot cumpara direct de ceea ce am nevoie.

| ellaells a răspuns:

Haine, costume de baie, creme, lucruri personale, pastile in caz de urgenta, bani, laptopul, mancare pentru drum, ipod-ul si cam atat... In caz ca uit ceva, pot cumpara de acolo happy

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Pai cam urmatoarele:
-nu foarte multe haine: tricouri, o fustă, pantaloni scurţi şi o rochiţă. costumele de baie normal, o pereche de pantaloni lungi şi o bluză (pentru dimineţile şi serile răcoroase).
-Lucuri esenţiale pentru plajă:
o loţiune pentru protecţie solară, nu-ţi uita ochelarii de soare şi palaria.
-Lucruri pentru îngrijirea corpului: şampon, gel de duş, pastă de dinţi şi perie pentru păr...
-Produse de machiaj:
Lasă-ţi tenul să respire măcar în vacanţa de vară. Totusi putina mascara, fond de ten, farduri pentru ochi e suficient.
Alte lucruri esenţiale:
- aparat foto
- încărcător pentru telefon
-...

| MickeyMouseLove a răspuns (pentru AndreeaAnisoara):

Nu iau pre multe
*Din haine;
2 perechi de pantofiori si 1 pereche de tocori, 2 fustite, 3 rochii de vara, pantaloni scurti, maiouri, o pereche de pantalonu lungi si o bluzita lunga (pentru zilele sau serile ori chiar diinetile mai friguroase), costumele de baie
*Lucrurile esentiale pentru plaja;
crema de bronzat, protectzi esolara, ochelarii, palaria;
*Lucrurile igienei personale;
Sampon, balsam pentru par pasta si periutza de dinti, pieptene
*Prodesele de machiaj
Nu voi lua multa cosmeti voi lua dosr un ruj mai aprins, fond de ten si farduri pentru ochi.
*Alte lucruri;
Aparatul foto, telefonul, ancarcatoril telefonului, laptopul...